Konsultacje – oferta dla graczy

Kariera profesjonalnego gracza to wiele wyzwań, którym trzeba sprostać każdego dnia. Treningi, sparingi, mecze oficjalne to tylko niektóre z nich. W natłoku obowiązków związanych bezpośrednio z rozgrywką ciężko wygospodarować czas na inne ważne zadania – w tym na pracę nad swoją marką gracza. 

Na łamach Esport Makers znajdziesz wiele materiałów, które pomogą Ci usystematyzować informacje na temat strategii marketingowych, kanałów komunikacji, doboru treści i innych elementów wspierających budowę silnej marki osobistej. Zdajemy sobie jednak sprawę, że możesz nie gospodarować wystarczającym czasem na to, żeby samemu zająć się personal brandingiem dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć ofertę kierowaną do graczy myślących o profesjonalnej karierze. 

Przygotowaliśmy możliwość odbycia konsultacji, których celem będzie stworzenie strategii działań dla Twojej marki osobistej. W ich ramach wspólnie ustalimy wyróżniki Twojej marki, język komunikacji, grupy odbiorców i inne elementy strategii personal brandingu. Efektem współpracy będzie gotowy zbiór wytycznych, które ułatwią Ci zbudowanie silnego, profesjonalnego wizerunku gracza. 

Interesuje Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły: