Konsultacje – oferta dla organizacji esportowych

Prowadzenie organizacji esportowej to nie lada wyzwanie. Zapewnienie odpowiednich warunków zawodnikom i kontrola ich zaangażowania zajmuje wiele czasu, lecz to nie wszystko. Na osoby zarządzające organizacją esportową czeka m. in. ustalanie terminarzy, planowanie wyjazdów, pozyskiwanie środków i dbanie o realizację zobowiązań wobec odpowiednich partnerów i wiele więcej. 

Codzienna praca operacyjna przy ograniczonych zasobach ludzkich może powodować, że inne aspekty esportowej firmy cierpią. Jednym z obszarów, w którym uwidaczniają się braki najszybciej jest jej marketing. Gdy gonią terminy, a budżet nie do końca się spina nikt nie myśli o brandingu, grupach docelowych i języku komunikacji. Stawia się na doraźne rozwiązania – oklepane, bezpieczne i nieefektywne w dłuższej perspektywie. 

Na łamach Esport Makers każdy właściciel organizacji esportowej lub osoba odpowiedzialna za jej marketing znajdzie treści ułatwiające uporządkowanie, usystematyzowanie i usprawnienie prowadzonych działań marketingowych. Przygotowaliśmy dodatkowo specjalną ofertę – w ramach konsultacji przeprowadzimy audyt Waszej strategii marki lub pomożemy przygotować ją od podstaw. Oferujemy również wsparcie w zakresie przygotowywania i korekt informacji prasowych oraz prowadzenia płatnych kampanii Facebook. 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami poprzez formularz: