O Esport Makers – kontakt i inne informacje

Cześć! Nazywam się Bartek i jestem twórcą bloga Esport Makers.

Bartłomiej Płatek - założyciel Esport Makers
Bartłomiej Płatek – Marketer | Przedsiębiorca | Esports Freak

Na co dzień zajmuję się marketingiem, brandingiem, social media i innymi aspektami wpływającymi na rozwój firm i marek. Swoją przygodę z tym obszarem zacząłem jeszcze w liceum, gdzie przez moment byłem samozwańczym managerem klasowego zespołu muzycznego. Z zespołu nic nie wyszło, ale zdobyte doświadczenie ukształtowało dalszy rozwój kariery.

Od samego początku interesowały mnie możliwości, jakie daje Internet dlatego większość projektów prowadzę w sieci. Na przestrzeni ponad 10 lat aktywnej działalności współtworzyłem bądź zakładałem fora internetowe, blogi, strony i inne projekty internetowe. Od 3 lat mam również własną firmę, w ramach, której prowadzę m.in. Sweed.pl – najpyszniejszy sklep subskrypcyjny w Polsce.

Działam także jako freelancer świadcząc usługi dla firm z różnych branży. Przez ponad rok odpowiedzialny byłem za marketing dla 7 marek z portfolio spółki działającej na globalnym rynku. Obecnie jako marketer od ponad 1,5 roku wspieram jedną z czołowych polskich firm produkujących medale sportowe.

Skąd więc szalony pomysł na uruchomienie jeszcze jednego projektu, czyli Esport Makers? I czym właściwie jest (lub ma być) blog Esport Makers?

Esport Makers – subiektywny blog o branży esportowej

Jak wiele z moich projektów, tak i Esport Makers powstał impulsywnie. Czynnikami, które się do tego przyczyniły było m.in.:

  • moje rosnące zainteresowanie esportem,
  • obserwowanie potencjału, który niesie zaangażowanie w branżę, 
  • dołączenie do facebookowej grupy Projekt Esport skupiającej aktywnych przedstawicieli świata esportu, jak i kompletnych nowicjuszy takich jak ja.

Udział w grupie uświadomił mi również istniejące problemy, z którymi muszą zmierzyć się osoby zaangażowane w esportowe projekty, czyli brak odpowiednich kompetencji i brak źródeł, z których mogliby czerpać informacje wysokiej jakości. Postanowiłem wykorzystać swoją wiedzę oraz doświadczenie i stworzyć Esport Makers – miejsce, w którym osoby wkraczające w świat esportu będą mogły znaleźć wskazówki z innych obszarów ułatwiające osiągnięcie sukcesu.

Jednak Esport Makers to nie tylko marketing i przedsiębiorczość. To także ciekawe rozmowy z przedstawicielami branży esportowej i nie tylko. To również moje przemyślenia na temat wydarzeń z esportowego świata, analizy działań marketingowych organizacji i zawodników, ich komunikacji. Esport Makers to także relacje z wydarzeń poświęconych gamingowi lub esportowi, w których brałem udział.

Na koniec zostawiam to, czym Esport Makers jeszcze nie jest, ale liczę, że stanie się w najbliższym czasie – społeczność specjalistów skupionych wokół esportu. Mam nadzieję, że będziesz ją tworzyć razem ze mną!

Chcesz się ze mną skontaktować?

Jestem otwarty zarówno na branżowe rozmowy, jak i propozycje komercyjne. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w obszarze marketingu dla swojej organizacji esportowej, firmy lub prowadzonego projektu, albo po prostu chcesz porozmawiać na tematy związane z esportem lub marketingiem możesz skontaktować się ze mną na jeden z poniższych sposobów:

  • Wysłać wiadomość na fanpage’u Esport Makers [Link]
  • Napisać do mnie na LinkedIn [Link]
  • Wysłać email na: kontakt [at] esportmakers.com

Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego:

    Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA: PrywatnośćWarunki